Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego
Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego
 

Dni Republiki Czeskiej 2008

 

Instytut Europa Karpat przy MCK SOKÓŁ serdecznie zaprasza na kolejną edycję Dni Republiki Czeskiej w Nowym Sączu, które w tym roku odbędą się już po raz piąty. W dniach od 1 do 4 grudnia 2008r. wszyscy miłośnicy Czech będą mogli wziąć udział wydarzeniach przybliżających nam kulturę naszych południowych sąsiadów.Koncert Drzewo Życia Pronikani - Monika Gąsiorek i Tomas Kočko
Koncert Drzewo Życia Pronikani - Monika Gąsiorek i Tomas Kočko
W dniu 4 grudnia o godz. 18.30 w sali im. Romana Sichrawy MCK SOKÓŁ przy ulicy Długosza 3, odbędzie się koncert zatytułowany " Drzewo Życia - Pronikani " (Drzewo Życia - Przenikanie) w wykonaniu duetu Moniki Gąsiorek i Tomasa Kočko. Koncert odbędzie się w ramach V Dni Republiki Czeskiej w Nowym Sączu, organizowanych przez Instytut Europa Karpat przy MCK SOKÓŁ.
 
Program V Dni Republiki Czeskiej w Nowym Sączu
Program V Dni Republiki Czeskiej w Nowym Sączu
Instytut Europa Karpat przy MCK SOKÓŁ serdecznie zaprasza na kolejną edycję Dni Republiki Czeskiej w Nowym Sączu, które w tym roku odbędą się już po raz piąty. W dniach od 1 do 4 grudnia 2008r. wszyscy miłośnicy Czech będą mogli wziąć udział wydarzeniach przybliżających nam kulturę naszych południowych sąsiadów.
 
PRZEGLĄD FILMÓW JANA HŘEBEJKA
PRZEGLĄD FILMÓW JANA HŘEBEJKA
Zapraszamy wszystkich miłośników czeskiego kina na przegląd filmów Jana Hřebejka, jednego z najwybitniejszych czeskich twórców nowego pokolenia, który zachwycił publiczność inteligentnym i dowcipnym spojrzeniem na trudną historię swojego kraju. Obrazy Hřebejka w groteskowy sposób pokazują przewrotne losy bohaterów, którzy zmieniają się razem ze społeczno-polityczną historią Republiki Czeskiej.
 
 
Instytut Europa Karpat · ul. Narutowicza 9a · 33-300 Nowy Sącz
tel. (018) 443 43 07 · fax. (018) 442 39 06 · email: instytut@europakarpat.pl
© Instytut Europa Karpat